PoPyn kilpapelaajat

Pelaajamme 1.1.2021

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoV1144011440
Aapo RäikkönenA24502450
Antti KiviojaB548548
Kristian HolmB170170
Henri VainioB163163
Eero LimnellB130130
Arttu VainioB124124
Erkka NieminenC5252
Jouni LänsiharjuC99
Timo HolmaC88
Jyri SiiskonenC22
Jyrki RaskiC22
Antti-Pentti VainioC22
Toni CollanderC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA23282328
Anni RäikkönenA12501250
Silja Uusi-SalavaA840840
Nguyen LamB150150
Elina HuhtanenB105105
Miia VainioC7070
Annakaisa KiviojaC2828
Helmi HeinänenC1919
Elise SantanenC1313
Laura LevolaC22


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoV88408840
Aapo RäikkönenA56205620
Erkka NieminenA29502950
Timo ViitanenA25402540
Eero LimnellA21702170
Teemu PeippoA15601560
Antti KiviojaA13701370
Kristian HolmA10901090
Jouni LänsiharjuB430430
Henri VainioB158158
Janne MäkiläB130130
Arttu VainioB117117
Jyri SiiskonenC7070
Antti-Pentti VainioC4848
Timo HolmaC2525
Vesa VanhataloC1320
Kimmo RontuC1313
Toni CollanderC66
Jari KossilaC030
Jyrki RaskiC00


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Elina HuhtanenA25402540
Anni RäikkönenA23702370
Silja Uusi-SalavaA17801780
Juulia HolmaA11591159
Mari NurmiloB371371
Nguyen LamB370370
Annakaisa KiviojaB188188
Miia VainioB162162
Elise SantanenC1010
Helmi HeinänenC1010
Laura LevolaC22


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Erkka NieminenA34103410
Tommi RuohoA29802980
Timo ViitanenA24402440
Eero LimnellA770770
Teemu PeippoA530530
Aapo RäikkönenB290290
Antti KiviojaB263263
Henri VainioB6868
Kristian HolmB6060
Antti-Pentti VainioC2323
Kimmo RontuC22
Jari KossilaC090
Arttu VainioC00


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Silja Uusi-SalavaA22952295
Elina HuhtanenA11301130
Nguyen LamA510510
Annakaisa KiviojaB310310
Juulia HolmaB150150
Mari NurmiloB127127
Anni RäikkönenB120120
Miia VainioB6565
Helmi HeinänenC3232
Laura LevolaC44
Elise SantanenC2

2

 

 

 

Pelaajamme 1.7.2020

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoV1034010340
Aapo RäikkönenA21402140
Antti KiviojaB413413
Eero LimnellB130130
Henri VainioC7777
Arttu VainioC3636
Timo HolmaC44
Erkka NieminenC22
Toni CollanderC22
Antti-Pentti VainioC22
Jyrki RaskiC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA22782278
Anni RäikkönenA10091009
Silja Uusi-SalavaA410410
Nguyen LamB150150
Elina HuhtanenB105105
Miia VainioC4747
Annakaisa KiviojaC1515


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoV70007000
Aapo RäikkönenA40204020
Erkka NieminenA24402440
Timo ViitanenA22402240
Eero LimnellA21702170
Antti KiviojaA11701170
Kristian HolmA10901090
Teemu PeippoA10401040
Jouni LänsiharjuB360360
Janne MäkiläB130130
Henri VainioC6363
Antti-Pentti VainioC4848
Arttu VainioC4343
Timo HolmaC66
Toni CollanderC44
Vesa VanhataloC07
Jari KossilaC030
Jyrki RaskiC00


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Anni RäikkönenA19241924
Silja Uusi-SalavaA13401340
Juulia HolmaA11091109
Elina HuhtanenA10201020
Nguyen LamB370370
Mari NurmiloB191191
Annakaisa KiviojaC3838
Miia VainioC2525


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Erkka NieminenA30403040
Timo ViitanenA18301830
Tommi RuohoA10801080
Eero LimnellA770770
Aapo RäikkönenB240240
Antti KiviojaB213213
Teemu PeippoB9090
Kristian HolmB6060
Henri VainioC3838
Antti-Pentti VainioC2323
Jari KossilaC090
Arttu VainioC00


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Silja Uusi-SalavaA15951595
Elina HuhtanenA720720
Nguyen LamA510510
Annakaisa KiviojaB155155
Juulia HolmaB140140
Anni RäikkönenB120120
Mari NurmiloB5757
Miia VainioC2525
Laura LevolaC22

Pelaajamme 17.12.2019

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoV75207520
Aapo RäikkönenA28102810
Aarni MarkkulaB490490
Antti KiviojaB344344
Kristian HolmB270320
Tero CollanderB153153
Henri VainioC8585
Arttu VainioC3131
Lassi VierikkoC55
Timo HolmaC44
Jyrki RaskiC44
Rasmus ValkonenC22
Antti-Pentti VainioC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA19081908
Anni RäikkönenA12601260
Silja Uusi-SalavaB222222
Nguyen LamB200200
Annakaisa KiviojaB131131
Elina HuhtanenB105105
Ruusu RuohoB9292
Miia VainioC4747
Siiri PekkarinenC2424
Mari NurmiloC22


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoA53405340
Aapo RäikkönenA35803580
Eero LimnellA32103210
Timo ViitanenA22502500
Kristian HolmA20102010
Teemu PeippoA10951095
Antti KiviojaB883883
Jouni LänsiharjuB570570
Janne MäkiläB520520
Tommi ThesslerB390390
Tero CollanderA284284
Aarni MarkkulaB182182
Henri VainioC5959
Arttu VainioC4848
Antti-Pentti VainioC3333
Vesa VanhataloC3232
Kimmo RontuC2020
Timo HolmaC66
Jari KossilaC2151
Toni CollanderC22
Jyrki RaskiC00


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Anni RäikkönenA29702970
Elina HuhtanenA20102010
Nguyen LamA18101810
Juulia HolmaA11991199
Silja Uusi-SalavaB765765
Ruusu RuohoB320320
Siiri PekkarinenC8080
Annakaisa KiviojaC4343
Miia VainioC2323
Mari NurmiloC2323
Isabella JoukanenB00


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Eero LimnellA17401740
Timo ViitanenA13001550
Tommi RuohoA410410
Aapo RäikkönenB310310
Jari KossilaB245410
Teemu PeippoB8080
Antti KiviojaC6363
Kristian HolmB6060
Kimmo RontuC4848
Tero CollanderC4242
Henri VainioC2222
Timo HolmaC1010
Antti-Pentti VainioC88
Vesa VanhataloC22
Jouni LänsiharjuC22
Arttu VainioC00


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Elina HuhtanenA14101410
Nguyen LamA12251225
Anni RäikkönenA10901090
Silja Uusi-SalavaA845845
Ruusu RuohoB250250
Annakaisa KiviojaB166166
Mari NurmiloC7979
Juulia HolmaB6060
Isabella JoukanenC5050
Miia VainioC1010

Kilpapelaajiemme luokitus ja pisteet 9.7.2019

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoA60806080
Aapo RäikkönenA44404440
Aarni MarkkulaB610610
Kristian HolmB270499
Antti KiviojaB166166
Henri VainioC8585
Tero CollanderC7575
Timo ViitanenB5059
Arttu VainioC32.132.1
Lassi VierikkoC2020
Timo HolmaC88
Rasmus ValkonenC66
Jyrki RaskiC66
Niclas RoininenC22
Antti-Pentti VainioC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Anni RäikkönenA14301430
Juulia HolmaA900900
Ruusu RuohoB190190
Silja Uusi-SalavaB149149
Annkaisa KiviojaB132132
Siiri PekkarinenC7878
Miia VainioC1616
Mari NurmiloC44
Nguyen LamC050


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA53705370
Aapo RäikkönenA47704770
Tommi RuohoA39703970
Timo ViitanenA19902240
Eero LimnellA16501650
Tommi ThesslerB734734
Teemu PeippoB605605
Janne MäkiläB555555
Antti KiviojaB289289
Aarni MarkkulaB258258
Jouni LänsiharjuB230230
Henri VainioC8787
Arttu VainioC7979
Tommi OjalaA6060
Tero CollanderA4545
Jari KossilaC37192
Jorma HaapasaariC3232
Kimmo RontuC2020
Timo HolmaC88
Niclas RoininenC22
Antti-Pentti VainioC22
Vesa VanhataloC025


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Anni RäikkönenA38903890
Elina HuhtanenA19401940
Juulia HolmaA15001500
Nguyen LamA15001500
Isabella JoukanenA960960
Silja Uusi-SalavaB551551
Ruusu RuohoB349349
Siiri PekkarinenB194194
Pirjo VepsäB170170
Annkaisa KiviojaC1212
Miia VainioC88
Mari NurmiloC88


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA29002900
Eero LimnellA15501550
Aapo RäikkönenA10401040
Timo ViitanenB500750
Jari KossilaB420495
Teemu PeippoB107107
Tommi OjalaA6060
Kimmo RontuC4848
Henri VainioC2121
Tero CollanderC2020
Timo HolmaC1212
Aarni MarkkulaC44
Antti-Pentti VainioC22
Jouni LänsiharjuC22
Vesa VanhataloC22


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA29002900
Anni RäikkönenA17101710
Elina HuhtanenA14901490
Nguyen LamA820820
Silja Uusi-SalavaB599599
Ruusu RuohoB263263
Isabella JoukanenB9090
Siiri PekkarinenB8282
Mari NurmiloC6969
Pirjo VepsäB6060
Annkaisa KiviojaC3232
Miia VainioC44

 

 

Kilpapelaajiemme luokitus ja pisteet 1.1.2019
 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoA44604460
Aapo RäikkönenA36403640
Kristian HolmA680859
Aarni MarkkulaB278278
Timo ViitanenB115124
Antti KiviojaC6565
Henri VainioC6464
Miikka-Matias HolmC5050
Arttu VainioC32.132.1
Tero CollanderC20120
Lassi VierikkoC1919
Juho VepsäC99
Timo HolmaC88
Rasmus ValkonenC44
Jyrki RaskiC44
Niclas RoininenC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV98009800
Anni RäikkönenA830830
Silja Uusi-SalavaB123123
Ruusu RuohoB122122
Siiri PekkarinenC5454
Annkaisa KiviojaC1616
Miia VainioC1414
Nguyen LamC22
Mari NurmiloC22


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Miikka-Matias HolmA65856585
Kristian HolmA54255425
Aapo RäikkönenA41404140
Tommi RuohoA39003900
Timo ViitanenA19902060
Eero LimnellA12351235
Teemu PeippoB650650
Jouni LänsiharjuB450450
Tommi ThesslerB414414
Lauri PäläB250250
Janne MäkiläB235235
Henri VainioC9494
Aarni MarkkulaC9292
Antti KiviojaC9090
Arttu VainioC8282
Tommi OjalaB7575
Tero CollanderB75245
Jari KossilaC65232
Jorma HaapasaariC3232
Juho VepsäC99
Timo HolmaC88
Niclas RoininenC22
Kai HeikkiläC09
Vesa VanhataloC023


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Anni RäikkönenA23352335
Elina HuhtanenA15351535
Juulia HolmaA15001500
Nguyen LamA14001400
Isabella JoukanenA11701170
Pirjo VepsäB502502
Siiri PekkarinenB114114
Silja Uusi-SalavaB101101
Ruusu RuohoC5959
Miia VainioC66
Annkaisa KiviojaC55
Mari NurmiloC44


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA32503250
Eero LimnellA13851385
Aapo RäikkönenA790790
Timo ViitanenB570747
Miikka-Matias HolmB565565
Jari KossilaB377579
Tero CollanderB80180
Tommi OjalaB7575
Tommi RuohoB7070
Lauri PäläC7070
Henri VainioC3131
Teemu PeippoC2727
Arttu VainioC55
Aarni MarkkulaC44
Timo HolmaC22


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA33253325
Anni RäikkönenA930930
Elina HuhtanenA710710
Isabella JoukanenB210210
Pirjo VepsäA205430
Silja Uusi-SalavaB154154
Nguyen LamB105212
Siiri PekkarinenB8282
Ruusu RuohoC3333
Mari NurmiloC2121
Miia VainioC22
Annkaisa KiviojaC22

Pelaajiemme pistetilasto 24.6.2018

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoA32103210
Aapo RäikkönenA13151315
Kristian HolmB680680
Tero CollanderB365365
Aarni MarkkulaB260260
Timo ViitanenC6565
Juho VepsäC5555
Lauri PäläC5252
Henri VainioC4747
Antti KiviojaC2020
Arttu VainioC1111
Timo HolmaC44
Lassi VierikkoC44
Veeti Vanha-KämppäC22
Rasmus ValkonenC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV1486014860
Anni RäikkönenB340340
Ruusu RuohoC5454
Silja Uusi-SalavaC3636
Iita LammiC3232
Siiri PekkarinenC1010
Nguyen LamC66


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoA39203920
Miikka-Matias HolmA31503150
Kristian HolmA27052705
Aapo RäikkönenA17451745
Eero LimnellB13851385
Timo ViitanenA10201457
Tero CollanderA785785
Jouni LänsiharjuB655655
Teemu PeippoB630630
Janne MäkiläA490490
Tommi ThesslerB474474
Lauri PäläB422422
Aarni MarkkulaB108108
Jari KossilaB98232
Juho VepsäC5252
Antti KiviojaC3838
Henri VainioC3636
Arttu VainioC3434
Kai HeikkiläC2828
Vesa VanhataloC2447
Timo HolmaC44
Veeti Vanha-KämppäC22


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA43854385
Nguyen LamA21472147
Elina HuhtanenA11971197
Anni RäikkönenB860860
Isabella JoukanenB342342
Pirjo VepsäC130332
Iita LammiB105105
Ruusu RuohoC5252
Siiri PekkarinenC1919
Silja Uusi-SalavaC22


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Eero LimnellA13251325
Miikka-Matias HolmA865865
Tero CollanderB415415
Timo ViitanenA410801
Kristian HolmA350350
Lauri PäläB240240
Jari KossilaC202416
Tommi RuohoB140140
Jouni LänsiharjuC5050
Aapo RäikkönenA3030
Henri VainioC2020
Arttu VainioC55
Timo HolmaC22


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA34003400
Pirjo VepsäB705705
Elina HuhtanenB410410
Isabella JoukanenB367367
Anni RäikkönenB365365
Nguyen LamB75396
Ruusu RuohoC2020
Iita LammiC1919
Silja Uusi-SalavaC55

Pelaajiemme kansalliset luokitukset 3.1.2018

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoA28002800
Aapo RäikkönenA11001100
Tero CollanderB420420
Aarni MarkkulaB207207
Lauri PäläC5252
Juho VepsäC4646
Miikka-Matias HolmC3535
Antti KiviojaC1919
Henri VainioC66
Veeti Vanha-KämppäC66
Arttu VainioC55
Timo ViitanenC22
Lauri NissinenC22
Rasmus ValkonenC22
Timo HolmaC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV89608960
Anni RäikkönenB231231
Ruusu RuohoC66.266.2
Iita LammiC3232
Siiri PekkarinenC2424
Silja Uusi-SalavaC77
Nguyen LamC44
Elina HuhtanenC33


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Miikka-Matias HolmA52705270
Kristian HolmA38703870
Tommi RuohoA35453545
Timo ViitanenA20402586
Aapo RäikkönenA16051605
Tero CollanderA915915
Janne MäkiläA660660
Eero LimnellB510510
Jouni LänsiharjuB405405
Tommi ThesslerB404404
Teemu PeippoB200200
Lauri PäläB172172
Aarni MarkkulaB146.8146.8
Jari KossilaB138203
Juho VepsäC4343
Vesa VanhataloC2424
Kai HeikkiläC1919
Antti KiviojaC1919
Lauri NissinenC1212
Seppo Yli-PeltolaC1010
Arttu VainioC99
Henri VainioC99
Veeti Vanha-KämppäC33
Timo HolmaC22


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA57305730
Elina HuhtanenA14021402
Nguyen LamA13071307
Anni RäikkönenB490490
Isabella JoukanenB132132
Iita LammiB105105
Ruusu RuohoC65.565.5
Siiri PekkarinenC1919
Silja Uusi-SalavaC10.510.5
Pirjo VepsäC0180


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Eero LimnellA15151515
Kristian HolmA15101510
Timo ViitanenA14601674
Aapo RäikkönenA806806
Miikka-Matias HolmA680680
Tero CollanderB295295
Tommi RuohoB205205
Lauri PäläB170170
Jouni LänsiharjuC5050
Aarni MarkkulaC2020
Antti KiviojaC8.58.5
Timo HolmaC22
Jari KossilaC0113


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA47354735
Anni RäikkönenB376376
Pirjo VepsäB350380
Isabella JoukanenB197197
Elina HuhtanenB170170
Nguyen LamB75289
Ruusu RuohoC6969
Iita LammiC1919
Siiri PekkarinenC1414
Silja Uusi-SalavaC8.58.5

 

Pelaajiemme kansalliset luokitukset 4.7.2017

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoA12351235
Aapo RäikkönenB643643
Tero CollanderB300300
Lauri PäläC8282
Miikka-Matias HolmC3535
Juho VepsäC2222
Kristian HolmC1010
Veeti Vanha-KämppäC44
Antti KiviojaC33
Timo ViitanenC22
Lauri NissinenC22
Arttu VainioC22
Henri VainioC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV88508850
Anni RäikkönenB169169
Nguyen LamC72242
Ruusu RuohoC63.763.7
Siiri PekkarinenC2727
Elina HuhtanenC55
Silja Uusi-SalavaC55


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA83108310
Miikka-Matias HolmA55205520
Timo ViitanenA35083508
Tommi RuohoA17301730
Aapo RäikkönenA11201120
Eero LimnellB795795
Jouni LänsiharjuB590590
Tero CollanderB460460
Teemu PeippoB460460
Janne MäkiläB250250
Lauri PäläC130130
Jari KossilaC70226
Lauri NissinenC3434
Seppo Yli-PeltolaC1010
Jonne EskolaC77
Juho VepsäC66
Arttu VainioC55
Henri VainioC55
Veeti Vanha-KämppäC11
Antti KiviojaC11


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA58355835
Nguyen LamA22152215
Elina HuhtanenA20102010
Anni RäikkönenB133133
Pirjo VepsäB105285
Ruusu RuohoC79.579.5
Silja Uusi-SalavaC8.58.5
Siiri PekkarinenC00


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA37503750
Timo ViitanenA21502150
Eero LimnellA13981398
Aapo RäikkönenA960960
Miikka-Matias HolmB280280
Tero CollanderB246246
Jari KossilaB195319
Tommi RuohoB169169
Lauri PäläC7070
Jouni LänsiharjuC1010
Antti KiviojaC8.58.5
Teemu PeippoC22


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA41754175
Nguyen LamA989989
Elina HuhtanenB350350
Anni RäikkönenB222222
Pirjo VepsäB170223
Ruusu RuohoB95.895.8
Siiri PekkarinenC1414
Silja Uusi-SalavaC8.58.5

 

Luokitukset 1.1.2017
 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tommi RuohoB546546
Aapo RäikkönenB323323
Tero CollanderB283283
Lauri PäläC8282
Juho VepsäC3636
Kristian HolmB1010
Jari KossilaC33
Teemu PeippoC22
Janne MäkiläC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV1448014480
Nguyen LamC72242
Anni RäikkönenC5252
Ruusu RuohoC4242
Siiri PekkarinenC1313
Elina HuhtanenC22


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA62206220
Timo ViitanenA31983198
Miikka-Matias HolmA17801780
Eero LimnellB635635
Tommi ThesslerA540540
Janne MäkiläA540540
Jouni LänsiharjuB480480
Aapo RäikkönenB477477
Teemu PeippoB452452
Tero CollanderB435435
Tommi RuohoB328328
Jari KossilaC148272
Lauri PäläC130130
Lauri NissinenC2222
Jonne EskolaC77
Juho VepsäC66
Vesa VanhataloC014


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA60506050
Nguyen LamA17901790
Elina HuhtanenA877877
Pirjo VepsäB105120
Ruusu RuohoC9595
Anni RäikkönenC5858


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Timo ViitanenA28652865
Kristian HolmA22502250
Eero LimnellB363363
Tero CollanderB260260
Jari KossilaB205318
Aapo RäikkönenB202202
Lauri PäläC7070
Tommi RuohoC3434
Jouni LänsiharjuC1010
Teemu PeippoC77


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA26402640
Nguyen LamA989989
Elina HuhtanenB346346
Pirjo VepsäB283283
Anni RäikkönenC6969
Ruusu RuohoC35.835.8

Ranking 1.7.2016

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Tero CollanderB281281
Aapo RäikkönenC253253
Tommi RuohoB181181
Kristian HolmB130130
Juho VepsäC1818
Jimi AlakahriC1515
Jari KossilaC33
Teemu PeippoC22
Janne MäkiläC22


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV1454014540
Iita LammiB300300
Ruusu RuohoC21.321.3
Anni RäikkönenC1010


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Timo ViitanenA67296729
Kristian HolmA950950
Tommi ThesslerA935935
Janne MäkiläA935935
Miikka-Matias HolmA900900
Eero LimnellB720720
Tero CollanderB508508
Aapo RäikkönenC418418
Tommi RuohoB226226
Teemu PeippoB195195
Jari KossilaB152220
Jouni LänsiharjuB80187
Kimmo RontuC4848
Juho VepsäC22
Jimi AlakahriC22
Vesa VanhataloC017


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA48304830
Pirjo VepsäB170185
Iita LammiB114114
Ruusu RuohoC6060
Elina HuhtanenC1515
Anni RäikkönenC1515


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Timo ViitanenA37753775
Kristian HolmB420420
Jouni LänsiharjuB350350
Jari KossilaB111201
Eero LimnellC9090
Tero CollanderC7474
Aapo RäikkönenC5858
Teemu PeippoC77
Tommi RuohoC22


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA18851885
Pirjo VepsäB105195
Iita LammiB101101
Elina HuhtanenC2626
Ruusu RuohoC88

 

 

Ranking 1.1.2016

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Aapo RäikkönenC240240
Tero CollanderC159159
Kristian HolmB130380
Tommi RuohoC70.970.9
Jimi AlakahriC1515
Roope OllikainenC77
Juho VepsäC44
Teemu PeippoC33
Petri HakalaC33
Vesa VanhataloC02
Janne MäkiläC00


Naiset Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV1308013080
Iita LammiB425425
Ruusu RuohoC10.510.5


Miehet Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Timo ViitanenA62176217
Kristian HolmA12501250
Miikka-Matias HolmA900900
Eero LimnellB750750
Tommi ThesslerB443443
Janne MäkiläB443443
Aapo RäikkönenC357357
Tero CollanderB186186
Jouni LänsiharjuB130907
Jari KossilaC89164
Kimmo RontuC4848
Tommi RuohoC3939
Teemu PeippoC3838
Petri HakalaC2525
Juho VepsäC22
Jimi AlakahriC22
Tommi OjalaA0500
Vesa VanhataloC07


Naiset Nelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA53705370
Pirjo VepsäC170500
Iita LammiB124124
Ruusu RuohoC11


Miehet Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Timo ViitanenA24202420
Kristian HolmB410760
Jouni LänsiharjuB350380
Jari KossilaB111176
Aapo RäikkönenC4040
Eero LimnellC1010
Tero CollanderC1010
Teemu PeippoC22
Tommi RuohoC22
Tommi OjalaA050


Naiset Sekanelinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA20052005
Pirjo VepsäC105280
Iita LammiB101101

 

 

 

1.7.2015

 

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Erkka NieminenA21052105
Kristian HolmB745995
Miikka-Matias HolmB200200
Tero CollanderC105105
Timo MukkalaC100100
Lauri PäläC8282
Aapo RäikkönenC70.170.1
Lauri NissinenC1818
Roope OllikainenC77
Jonne EskolaC66
Teemu PeippoC33
Petri HakalaC33
Tommi RuohoC1.91.9
Vesa VanhataloC02

 

Naiset Kaksinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaV1003010030
Iita LammiB175175
Ruusu RuohoC2.52.5

 

 

Miehet Nelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA58505850
Timo MukkalaA56005600
Miikka-Matias HolmA55005500
Erkka NieminenA40004000
Ilpo MiikkulainenA22082208
Timo ViitanenA19581958
Jouni LänsiharjuA13401340
Lauri PäläB440440
Eero LimnellB300300
Tero CollanderC195195
Aapo RäikkönenC95.895.8
Teemu PeippoC9595
Jari KossilaC85157
Seppo Yli-PeltolaC4848
Petri HakalaC2525
Tommi ThesslerC2424
Janne MäkiläC2424
Lauri NissinenC1414
Jonne EskolaC1414
Vesa VanhataloC1331
Tommi OjalaB0500
Lauri HakalaC00

 

 

Naiset Nelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA55305530
Iita LammiC1010
Pirjo VepsäC0330

 

 

Miehet Sekanelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Erkka NieminenA15101510
Timo ViitanenA11201120
Eero LimnellB105105
Timo MukkalaB7070
Tero CollanderC1212
Jari KossilaC10109
Teemu PeippoC1010
Kristian HolmB0350
Tommi OjalaB050
Jouni LänsiharjuB030

 

 

Naiset Sekanelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA12951295
Pirjo VepsäB105280

 

 

======================================================================

Ranking laskettu Fri Dec 19 13:19:50 2014
Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Erkka NieminenA21552155
Kristian HolmA11951195
Miikka-Matias HolmB350350
Tero CollanderB170170
Timo MukkalaC130130
Lauri PäläC8282
Aapo RäikkönenC22.822.8
Lauri NissinenC2020
Jonne EskolaC88
Sameli KorpelaC77
Taneli JuholaC22
Roope OllikainenC11

 

Naiset Kaksinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA56405640
Iita LammiA440440
Isabella JoukanenB150150

 

 

Miehet Nelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmV1825018250
Erkka NieminenV1522015220
Miikka-Matias HolmV1165011650
Timo MukkalaA39903990
Timo ViitanenA34103410
Ilpo MiikkulainenA14491449
Jouni LänsiharjuA11101110
Lauri PäläB440440
Tero CollanderB305305
Eero LimnellB277277
Teemu PeippoC8080
Jari KossilaC50252
Seppo Yli-PeltolaC4848
Vesa VanhataloC4141
Aapo RäikkönenC2727
Lauri NissinenC2121
Jonne EskolaC2121
Roope OllikainenC1212
Harri PäivömaaC045
Lauri HakalaC00

 

 

Naiset Nelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA56905690
Isabella JoukanenB750750

 

 

Miehet Sekanelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Erkka NieminenA36403640
Kristian HolmA22702270
Timo ViitanenA15701570
Miikka-Matias HolmA520520
Jari KossilaA420628
Eero LimnellB340340
Teemu PeippoC1010
Tero CollanderC66
Taneli JuholaC22
Sameli KorpelaC22
Harri PäivömaaC015

 

 

Naiset Sekanelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA15301530
Isabella JoukanenB150150
Pirjo VepsäB105135
Iita LammiB44

 

 

 

 

PoPy kilpapelaajat luokat 1.7.2014 alkaen

Miehet Kaksinpeli

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Erkka NieminenA24902490
Kristian HolmA720720
Miikka-Matias HolmB360360
Timo MukkalaB267267
Tero CollanderB232232
Jyri SiiskonenB180180
Teemu PeippoC4646
Sameli KorpelaC1414
Aapo RäikkönenC9.19.1
Vesa VanhataloC77
Taneli JuholaC44
Seppo Yli-PeltolaC22
Eero LimnellC22
Lauri NissinenC22
Jonne EskolaC22
Roope OllikainenC1.91.9

 

Naiset Kaksinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA58705870
Isabella JoukanenA20202020
Iita LammiA462462
Juuli AaltonenC22

 

 

Miehet Nelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmV2448024480
Miikka-Matias HolmV2379023790
Erkka NieminenV1856018560
Timo ViitanenA51095109
Timo MukkalaA19851985
Jouni LänsiharjuB760760
Ilpo MiikkulainenB630630
Jari KossilaB350350
Tero CollanderB310310
Jyri SiiskonenB290290
Eero LimnellB159159
Teemu PeippoC140140
Seppo Yli-PeltolaB3030
Aapo RäikkönenC14.814.8
Roope OllikainenC12.612.6
Lauri NissinenC77
Jonne EskolaC77
Vesa VanhataloC216
Harri PäivömaaC045

 

 

Naiset Nelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Juulia HolmaA52305230
Isabella JoukanenA28102810
Pirjo VepsäB670670

 

 

Miehet Sekanelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Kristian HolmA36203620
Erkka NieminenA35803580
Timo ViitanenA23602360
Miikka-Matias HolmA14101410
Jari KossilaA881881
Eero LimnellB285285
Teemu PeippoB120120
Seppo Yli-PeltolaC6565
Tero CollanderC2323
Sameli KorpelaC44
Taneli JuholaC22
Harri PäivömaaC015

 

 

Naiset Sekanelinpeli

 

 

PelaajaLkaTasoluokkapisteetIkäluokkapisteet
Isabella JoukanenA10501050
Juulia HolmaA730730
Pirjo VepsäB2050
Iita LammiB66

 

 

Pisteet laskettu 19.12.2013 Kauden päätyttyä

Miehet Kaksinpeli

Pelaaja Lka Summa
Erkka Nieminen A 2960
Kristian Holm B 670
Timo Mukkala B 250
Jyri Siiskonen B 180
Tero Collander B 155
Miikka-Matias Holm B 150
Teemu Peippo C 48
Lauri Pälä C 10
Lauri Nissinen C 10
Vesa Vanhatalo C 7
Sameli Korpela C 7
Jonne Eskola C 5
Aapo Räikkönen C 2.1
Seppo Yli-Peltola C 2
Eero Limnell C 2
Taneli Juhola C 2
Roope Ollikainen C 0.9

Naiset Kaksinpeli


Pelaaja Lka Summa
Juulia Holma A 5110
Isabella Joukanen A 2145
Iita Lammi B 82
Juuli Aaltonen C 4

Miehet Nelinpeli


Pelaaja Lka Summa
Kristian Holm V 17070
Miikka-Matias Holm V 17070
Erkka Nieminen A 7480
Timo Viitanen A 4129
Timo Mukkala A 1753
Jari Kossila B 388
Tero Collander B 316
Jyri Siiskonen B 290
Teemu Peippo B 265
Jouni Länsiharju B 190
Seppo Yli-Peltola C 145
Lauri Pälä C 80
Lauri Nissinen C 15
Kimmo Rontu C 10
Jonne Eskola C 5
Aapo Räikkönen C 2.8
Vesa Vanhatalo C 2
Eero Limnell C 2
Roope Ollikainen C 0.6
Harri Päivömaa C 0

Naiset Nelinpeli


Pelaaja Lka Summa
Juulia Holma A 4310
Isabella Joukanen A 2605
Pirjo Vepsä B 670

Miehet Sekanelinpeli


Pelaaja Lka Summa
Erkka Nieminen A 2620
Timo Viitanen A 2460
Kristian Holm A 2450
Miikka-Matias Holm A 1180
Jari Kossila B 487
Teemu Peippo B 124
Seppo Yli-Peltola C 65
Eero Limnell C 50
Tero Collander C 19
Timo Mukkala B 3
Sameli Korpela C 2
Harri Päivömaa C 0

Naiset Sekanelinpeli


Pelaaja Lka Summa
Isabella Joukanen A 1250
Juulia Holma B 505
Pirjo Vepsä C 20
Iita Lammi C 2

 

Ranking 29.12.2015

 

Miehet Kaksinpeli

   

Pelaaja

Lka

Tasoluokkapisteet

Ikäluokkapisteet

Aapo Räikkönen

C

240

240

Tero Collander

C

159

159

Kristian Holm

B

130

380

Tommi Ruoho

C

70.9

70.9

Jimi Alakahri

C

15

15

Roope Ollikainen

C

7

7

Juho Vepsä

C

4

4

Teemu Peippo

C

3

3

Petri Hakala

C

3

3

Vesa Vanhatalo

C

0

2

Janne Mäkilä

C

0

0

    

Naiset Kaksinpeli

   

Pelaaja

Lka

Tasoluokkapisteet

Ikäluokkapisteet

Juulia Holma

V

13080

13080

Iita Lammi

B

425

425

Ruusu Ruoho

C

1

1

    

Miehet Nelinpeli

   

Pelaaja

Lka

Tasoluokkapisteet

Ikäluokkapisteet

Timo Viitanen

A

6217

6217

Kristian Holm

A

1250

1250

Miikka-Matias Holm

A

900

900

Eero Limnell

B

750

750

Tommi Thessler

B

443

443

Janne Mäkilä

B

443

443

Aapo Räikkönen

C

357

357

Tero Collander

B

186

186

Jouni Länsiharju

B

130

907

Jari Kossila

C

89

164

Kimmo Rontu

C

48

48

Tommi Ruoho

C

39

39

Teemu Peippo

C

38

38

Petri Hakala

C

25

25

Juho Vepsä

C

2

2

Jimi Alakahri

C

2

2

Tommi Ojala

A

0

500

Vesa Vanhatalo

C

0

7

    

Naiset Nelinpeli

   

Pelaaja

Lka

Tasoluokkapisteet

Ikäluokkapisteet

Juulia Holma

A

5370

5370

Pirjo Vepsä

C

170

500

Iita Lammi

B

124

124

Ruusu Ruoho

C

1

1

    

Miehet Sekanelinpeli

  

Pelaaja

Lka

Tasoluokkapisteet

Ikäluokkapisteet

Timo Viitanen

A

2420

2420

Kristian Holm

B

410

760

Jouni Länsiharju

B

350

380

Jari Kossila

B

111

176

Aapo Räikkönen

C

40

40

Eero Limnell

C

10

10

Tero Collander

C

10

10

Teemu Peippo

C

2

2

Tommi Ruoho

C

2

2

Tommi Ojala

A

0

50

    

Naiset Sekanelinpeli

   

Pelaaja

Lka

Tasoluokkapisteet

Ikäluokkapisteet

Juulia Holma

A

2005

2005

Pirjo Vepsä

C

105

280

Iita Lammi

B

101

101